Skutečná jednička v počtu realizací v ČR
226 223 800 Po–Pá: 9:00 – 16:00 hod.

Zdeněk Peclinovský – Chýnov

2 minuty čtení 7. 9. 2023 fotovoltaika

Aktualizováno: 22. 9. 2023

Schlieger recenze -spokojeny zakaznik Peclinovský


V jednom z nejnovějších videí, které jsme natočili, máme tu čest vám představit pana Zdeňka z Táborska, nadšeného majitele fotovoltaické elektrárny. Pan Zdeněk, specialista v oboru IT, nás vede svými upřímnými postřehy týkajícími se jeho zkušenosti s fotovoltaikou.

Začněme s tím, co nás všechny nejvíce zajímá: Vyplatí se investovat do fotovoltaiky? „Určitě vyplatí, zejména v současné době,“ říká pan Zdeněk s odvoláním na rostoucí ceny elektřiny. Po roce provozu může s jistotou říci, že se návratnost zkracuje a jeho investice byla správným krokem.

Jakmile jsme se dotkli otázky dodavatelů, zdůraznil význam výběru prověřené společnosti. Pan Zdeněk měl v minulosti špatné zkušenosti s některými dodavateli. Proto si vybral firmu s mnoha realizacemi za sebou, firmu, kterou může důvěřovat. A proč si vybral právě Schlieger? Protože jsme pro něj byli tou „prověřenou“ společností.

Montáž byla hladká a efektivní, trvající pouhé tři dny. Pan Zdeněk byl potěšen profesionalitou našich montážníků, kteří pracovali od rána do večera, a všechno zvládli bez problémů.

Ale jak je to s výkonností? „V létě,“ říká pan Zdeněk, „když je počasí tak pěkné jako dneska, výroba daleko převyšuje spotřebu.“ Což je skvělá zpráva pro všechny, kteří uvažují o investici do fotovoltaiky.

Na závěr byl dotázán, co by poradil ostatním, kteří zvažují takovou investici. Jeho rada byla jasná: „Učitě zvažte svoji spotřebu, konzultujte se s odborníkem a najděte si spolehlivého dodavatele.“

Pokud uvažujete o fotovoltaickém systému pro váš domov, pan Zdeněk je důkazem, že Schlieger je tou správnou volbou.

ZDARMA osobní konzultace

Přímo na místě zhodnotíme nemovitost a doporučíme nejvýhodnější řešení.

15 379 realizací po ČR

Jsme skutečná jednička trhu. Solární systém i tepelné čerpadlo vám postavíme kdekoliv.

Zajištění vyřízení dotace

Vyřídíme vám dotaci v plné výši po splnění všech podmínek programu NZÚ.

Štědré záruky

Nadstandardní záruky až 25 let nejen na materiál, ale také na práci.