Skutečná jednička v počtu realizací v ČR
226 223 800 Po–Pá: 9:00 – 16:00 hod.

Radim Horský – Blansko

2 minuty čtení 1. 9. 2023 fotovoltaika

Aktualizováno: 7. 9. 2023

Schlieger recenze -spokojeny zakaznik Horsky


Dnešní příspěvek se věnuje našemu nejnovějšímu videu, ve kterém odhalujeme čerstvou instalaci fotovoltaického systému na rodinném domečku uprostřed malebné jižní Moravy. Toto video přináší detailní pohled na proměnu slunečního záření v elektrickou energii.

Solární panely – tyto moderní technologické zázraky jsou obvykle umístěny na střeše domů. Nicméně, Radim Horský si pro svůj domov vybral unikátní řešení, když nechal postavit speciální přístřešek na auto, který je pokrytý solárními panely. Nejenže to vypadá skvěle, ale je to i chytré využití prostoru.

Střídač hraje klíčovou roli v tom, jakým způsobem je energie distribuována. Mění stejnosměrný proud na střídavý a rozhoduje, kam proud poslat – ať už je to do domácích spotřebičů, do akumulačních baterií, nebo zpět do veřejné sítě.

A co je na tom nejlepší? Díky naší aplikaci máte přehled o výrobě, spotřebě a distribuci energie kdykoliv a kdekoli. Investice do fotovoltaiky je sice významná, ale díky dotacím a úsporám se vám rychle vrátí. A co je důležitější než peníze? Chráníte naši planetu.

Takže pokud hledáte efektivní, ekologický a moderní způsob, jak vytvářet energii pro svůj domov, Schlieger je tu pro vás.

ZDARMA osobní konzultace

Přímo na místě zhodnotíme nemovitost a doporučíme nejvýhodnější řešení.

15 379 realizací po ČR

Jsme skutečná jednička trhu. Solární systém i tepelné čerpadlo vám postavíme kdekoliv.

Zajištění vyřízení dotace

Vyřídíme vám dotaci v plné výši po splnění všech podmínek programu NZÚ.

Štědré záruky

Nadstandardní záruky až 25 let nejen na materiál, ale také na práci.