Skutečná jednička v počtu realizací v ČR
226 223 800 Po–Pá: 9:00 – 16:00 hod.

Miloslav Kocián – Borovnice

2 minuty čtení 23. 9. 2023 fotovoltaika

Aktualizováno: 22. 9. 2023


Naše nejnovější videorecenze vám představí Miloslava Kociána z Borovnice, zákazníka naší společnosti Schlieger. Pan Kocián v rozhovoru sdílí své důvody pro instalaci fotovoltaické elektrárny jak v jeho rodinném domě, tak ve své firmě.

K vytápění svého rodinného domu již dvě desetiletí využívá tepelné čerpadlo. Sledováním vývoje cen elektrických energií a nákladů na topení ho to inspirovalo k rozhodnutí o instalaci fotovoltaiky. Hlavním impulsem byla možnost úspory nákladů na vytápění a spotřebu.

Moderátor, který navštívil pana Kociána, zjišťuje více o motivaci za tímto rozhodnutím. Pan Kocián uvedl, že hlavním důvodem byly stávající ceny elektrické energie. Snaží se logicky hledat úspory, což ho vedlo ke stejnému rozhodnutí i ve své firmě.

Narazili však na jednu komplikaci: členitost střechy jeho rodinného domu. Tato členitost neumožnila umístit všechny potřebné panely na jednu střechu. Proto museli část panelů umístit na střechu sousedící garáže.

Důležitým aspektem byla také montáž. Pan Kocián hodnotí práci montážních týmů jako velice kladnou. Jako podnikatel má zkušenosti s tím, co znamená dobrá práce. Byl ohromen nasazením těchto týmů, kteří pracovali skutečně od rána do večera na obou místech instalace.

Zkrátka, zkušenost pana Kociána s firmou Schlieger byla pozitivní. A my jsme na to hrdí!

ZDARMA osobní konzultace

Přímo na místě zhodnotíme nemovitost a doporučíme nejvýhodnější řešení.

15 379 realizací po ČR

Jsme skutečná jednička trhu. Solární systém i tepelné čerpadlo vám postavíme kdekoliv.

Zajištění vyřízení dotace

Vyřídíme vám dotaci v plné výši po splnění všech podmínek programu NZÚ.

Štědré záruky

Nadstandardní záruky až 25 let nejen na materiál, ale také na práci.