Skutečná jednička v počtu realizací v ČR
226 223 800 Po–Pá: 9:00 – 16:00 hod.

Kamil Vejdělek – Sopřeč

2 minuty čtení 7. 9. 2023 fotovoltaika

Schlieger recenze -spokojeny zakaznik Vejdělek

Pan Kamil Vejdělek z Sopřeče je dalším ve stále rostoucím seznamu spokojených zákazníků společnosti Schlieger. A když se podíváme na jeho zkušenosti, není těžké pochopit proč.

Pro pana  Kamila byl hlavním důvodem k vyhledání alternativních zdrojů energie nárůst cen energií v posledních letech a vysoké zálohy za elektrickou energii. Ve svém domě v Sopřeči bydlí takřka dvě rodiny, což vede k vysoké spotřebě. Když začal hledat řešení, rozhodl se pro fotovoltaiku.

Výběr společnosti Schlieger pro Kamilovu fotovoltaickou instalaci byl jednoduchý. Důvody? Rychlá a flexibilní komunikace s obchodním zástupcem, rychlá montáž, přijatelná cena a navíc možnost získání dotace. Schlieger byl také schopen nabídnout výhody, jako je možnost nabíjení dvou aut najednou.

Dům nyní těží z fotovoltaického systému, který mu snížil zálohy na energie o úctyhodných 85%. Navíc může energii akumulovat pro chladnější podzimní měsíce a je připraven na možné budoucí rozšíření systému. A to není vše! Jako bonus má Kamil nyní zdarma energii pro provoz svého bazénu, jehož provoz je pro něj velkým koníčkem.

Montáž samotné byla hladká. Schliegerův tým byl pečlivý a opatrný, aby nedošlo k žádnému poškození střechy domu. Vše bylo dokončeno během několika dnů, včetně školení a demonstrace.

Pan Kamil má pro ty, kteří uvažují o instalaci fotovoltaického systému, jednoduchou radu: „Nepřemýšlejte a jděte do toho co nejdříve. Hodně ušetříte.“

Společnost Schlieger opět dokazuje, že je lídrem ve fotovoltaickém průmyslu, když nabízí kvalitní produkty, vynikající zákaznický servis a hodnotu, která přináší skutečné úspory.

ZDARMA osobní konzultace

Přímo na místě zhodnotíme nemovitost a doporučíme nejvýhodnější řešení.

15 379 realizací po ČR

Jsme skutečná jednička trhu. Solární systém i tepelné čerpadlo vám postavíme kdekoliv.

Zajištění vyřízení dotace

Vyřídíme vám dotaci v plné výši po splnění všech podmínek programu NZÚ.

Štědré záruky

Nadstandardní záruky až 25 let nejen na materiál, ale také na práci.