Skutečná jednička v počtu realizací v ČR
226 223 800 Po–Pá: 9:00 – 16:00 hod.

Július Jakubec – Kolová

2 minuty čtení 22. 9. 2023 solární ohřev

Schlieger recenze Julius Kakubec spokojený zakaznik

Nedávno jsme měli tu čest natočit video s panem Júliusem Jakubcem z Kolové. Byli jsme pozváni k němu domů na kafe a polívku a měli jsme příležitost se dozvědět více o důvodech, proč si vybral kombinaci tepelného čerpadla a solárního ohřevu vody od naší společnosti, Schlieger.

Pan Jakubec se rozhodl pro tuto kombinaci jako optimální řešení pro svůj dům. Sloužila jako náhrada za stávající elektrokotel a krbová kamna s vložkou. Během výběru dodavatele důkladně zkoumal trh a zjistil, že firma Schlieger nabízí nejkomplexnější balíček, kombinující solární ohřev vody s tepelným čerpadlem. Co ho přesvědčilo nejvíce byl profesionální a příjemný přístup obchodního zástupce Schlieger, jehož znalost produktu byla evidentní a podmínky, které firma nabízela, byly pro pana Jakubce velmi výhodné.

Montážní tým společnosti Schlieger také zanechal na pana Jakubce velmi dobrý dojem. Montáž proběhla hladce, v souladu se smluvními termíny a montéři ukázali svou odbornost a profesionalitu. Pán Jakubec byl natolik spokojen s jejich prací, že je osobně pochválil.

Jedním z hlavních důvodů, proč se pán Jakubec rozhodl pro tuto kombinaci, byla úspora elektrické energie. V minulosti měl elektrokotel, který spotřebovával 6 kW, zatímco nové tepelné čerpadlo spotřebovává pouze 2 kW. Také se zmínil o výrazné úspoře na energii díky kombinaci solárního ohřevu vody a tepelného čerpadla.

Shrnutím všeho je evidentní, že pán Jakubec je nadmíru spokojen s výrobky a službami firmy Schlieger. S radostí by je doporučil i ostatním.

ZDARMA osobní konzultace

Přímo na místě zhodnotíme nemovitost a doporučíme nejvýhodnější řešení.

15 379 realizací po ČR

Jsme skutečná jednička trhu. Solární systém i tepelné čerpadlo vám postavíme kdekoliv.

Zajištění vyřízení dotace

Vyřídíme vám dotaci v plné výši po splnění všech podmínek programu NZÚ.

Štědré záruky

Nadstandardní záruky až 25 let nejen na materiál, ale také na práci.