Skutečná jednička v počtu realizací v ČR
226 223 800 Po–Pá: 9:00 – 16:00 hod.

Dušan Vacek – Chyše

2 minuty čtení 24. 9. 2023 fotovoltaika

Aktualizováno: 22. 9. 2023

schlieger recenze dušan vacek

Když hovoříme o obnovitelné energii, fotovoltaika je stále více populární volbou. A Dušan Vacek z Chyše je toho důkazem. V našem nejnovějším videu sdílí pan Vacek své zkušenosti s instalací fotovoltaických panelů a proč si vybral právě naši firmu Schlieger.

Klíčem k jeho rozhodnutí pro instalaci panelů bylo východ-západní rozdělení, což mu umožnilo maximalizovat výrobu energie od východu slunce až do jeho západu. Díky tomu je schopen vyrábět až 40 kW denně v letních měsících a přes 30 kW v září. To mu nejen pokrývá jeho běžnou spotřebu, ale také mu umožňuje ukládat nadbytečnou energii.

Pan Vacek byl s naší firmou seznámen prostřednictvím svého syna, odborníka v oblasti obnovitelné energie. Důvěra v naše služby byla založena na doporučení, kvalitním materiálu a rychlosti montáže. Během pouhých tří dnů byla fotovoltaická instalace v provozu a ihned začala vyrábět elektřinu.

Jedním z nejzajímavějších prvků celé instalace je aplikace, kterou pan Vacek používá ke sledování výroby elektřiny. Tato aplikace nejenže ukazuje okamžitou výrobu a spotřebu, ale také úspory CO2 a kolik energie bylo uloženo. A s odhadovanou úsporou až 30000 Kč za rok, je jasné, že investice do fotovoltaiky se vyplácí.

Kromě skvělých úspor a soběstačnosti pan Vacek má v plánu rozšířit svou instalaci, aby ještě více využil potenciál svého střídače a střechy. Tímto způsobem se chystá využít plný potenciál fotovoltaiky a ještě více zvýšit svou energetickou nezávislost.

V závěru se můžeme jen inspirovat pohledem pana Vacka na využití sluneční energie. Jeho zkušenosti ukazují, že fotovoltaika je více než jen trend – je to investice do budoucnosti, která se vyplatí.

ZDARMA osobní konzultace

Přímo na místě zhodnotíme nemovitost a doporučíme nejvýhodnější řešení.

15 379 realizací po ČR

Jsme skutečná jednička trhu. Solární systém i tepelné čerpadlo vám postavíme kdekoliv.

Zajištění vyřízení dotace

Vyřídíme vám dotaci v plné výši po splnění všech podmínek programu NZÚ.

Štědré záruky

Nadstandardní záruky až 25 let nejen na materiál, ale také na práci.