Skutečná jednička v počtu realizací v ČR
226 223 800 Po–Pá: 9:00 – 16:00 hod.

Táňa Bubeníčková – Krásné Pole

2 minuty čtení 1. 11. 2023 čerpadla

Aktualizováno: 27. 10. 2023

Bubeníčková Schlieger recenze


Navštívili jsme paní Táňu Bubeníčkovou v jejím domově na Ostravsku, aby nám prozradila svou zkušenost s instalací a používáním tepelného čerpadla od naší společnosti Schlieger. Tento příběh je svědectvím o tom, jak moderní technologie mohou přinést úspory i ohleduplnost k životnímu prostředí.

Tepelné čerpadlo, srdce jejího domova, pracuje na jednoduchém principu: nasává venkovní vzduch a ohřívá tím médium, které se pak stlačuje a předává zvýšenou teplotu do akumulační nádrže pro topení a užitkovou vodu. Paní Táňa nás přivítala v prostředí, kde tepelné čerpadlo poskytuje nejen teplo a teplou vodu, ale i pocit, že přispívá k lepšímu životnímu prostředí.

Pro paní Bubeníčkovou byla volba tepelného čerpadla jednoduchá. Klíčovými faktory byly úspory a snaha o šetrnější přístup k přírodě. Instalace od Schliegeru probíhala hladce a překvapivě rychle – během necelých dvou dnů byl celý systém připraven k použití.

Když jsme se ptali, proč padla volba právě na Schlieger, odpověď byla jasná. Nabídka naší firmy nejlépe odpovídala představám a požadavkům paní Táňy a její rodiny. Z mnoha možností na trhu se Schlieger ukázal jako nejlepší volba, a to nejen díky technickému řešení, ale i profesionálnímu přístupu a spolehlivosti.

Tento příběh dokládá, jak Schlieger pomáhá svým zákazníkům dosahovat úspor a zároveň pečovat o planetu. Příklad paní Táni je jasným důkazem, že vybírat si Schlieger znamená dělat správnou volbu nejen pro domov, ale i pro životní prostředí.

ZDARMA osobní konzultace

Přímo na místě zhodnotíme nemovitost a doporučíme nejvýhodnější řešení.

15 379 realizací po ČR

Jsme skutečná jednička trhu. Solární systém i tepelné čerpadlo vám postavíme kdekoliv.

Zajištění vyřízení dotace

Vyřídíme vám dotaci v plné výši po splnění všech podmínek programu NZÚ.

Štědré záruky

Nadstandardní záruky až 25 let nejen na materiál, ale také na práci.