Skutečná jednička v počtu realizací v ČR
226 223 800 Po–Pá: 9:00 – 16:00 hod.

Příběhy našich zákazníků: Fotovoltaiku nainstalujeme i na atypickou střechu

2 minuty čtení 7. 7. 2022 Pokročilý fotovoltaika

Aktualizováno: 16. 6. 2023

V jednom z předchozích Rádců jsme představovali netradiční instalaci baterie, střídače a rozvodů fotovoltaiky v domě bez technické místnosti a garáže. Tentokrát se z interiéru přesuneme na střechu a ukážeme si, že fungující fotovoltaickou elektrárnu vám dokážeme nainstalovat i na atypické tvary. No, a protože obrázek vydá za tisíc slov, dnešní ukázku jsme pojali jako fotoreportáž.

Jak probíhá instalace fotovoltaické elektrárny na střechu netradičního tvaru

Až k vám přijedeme, rozhodně nezabereme půlku ulice. Vše potřebné pro instalaci fotovoltaiky se nám vejde do malé dodávky.

Střecha je už od prvního pohledu netradiční. Během montáže neriskujeme poškození nemovitosti ani zdraví našich montérů. Proto při instalaci fotovoltaiky na atypické střechy používáme mobilní plošinu.

Vybalíme komponenty FVE a nářadí. O nic se nemusíte starat. Od vás budeme potřebovat jen přípojku elektřiny.

Jdeme na věc! Nejdřív všechno poctivě proměříme.

Pak začneme montovat držáky fotovoltaických panelů. Poradíme si s každým typem střešní krytiny. Držáky samozřejmě připevníme tak, aby vám střechou nezatékalo.

Usadíme fotovoltaické panely a propojíme je kabely. Toto je čelní pohled, ale…

Všimněte si, že panely jsme osadili i na další stranu střechy a pomocí speciálních konstrukcí rovněž na vikýře. Díky tomu dosáhneme požadovaného výkonu FVE i u instalace na atypickou střechu.

A je hotovo!

Nestandardní situace vyřešíme, dotaci vyřídíme

Fotopříběh ukazuje, že si poradíme i s opravdu netradičními podmínkami. Chcete taky fotovoltaickou elektrárnu, ale nevíte, jak ji dostat na atypickou střechu? Nechejte to na nás. Máme na to potřebné vybavení, konstrukční prvky a hlavně bohaté zkušenosti.

Fotovoltaiku vám nejen nainstalujeme, ale taky za vás kompletně vyřídíme štědrou státní dotaci až 200 000 Kč. Vy proto musíte udělat jediné: Dát nám vědět, že chcete šetřit pomocí FVE. Uděláte to snadno. Stačí vyplnit krátký online formulář.

ZDARMA osobní konzultace

Přímo na místě zhodnotíme nemovitost a doporučíme nejvýhodnější řešení.

15 379 realizací po ČR

Jsme skutečná jednička trhu. Solární systém i tepelné čerpadlo vám postavíme kdekoliv.

Zajištění vyřízení dotace

Vyřídíme vám dotaci v plné výši po splnění všech podmínek programu NZÚ.

Štědré záruky

Nadstandardní záruky až 25 let nejen na materiál, ale také na práci.